Kompleksowa organizacja ślubu i wesela

Przygotowuję dzień Waszego ślubu od A do Z. Przejmuję wszystkie obowiązki i mniej przyjemne aspekty organizacji.Pomagam w stworzeniu koncepcji, opracowuję budżet, podpowiadam, polecam najlepszych usługodawców. Towarzyszę Wam podczas wyboru miejsca, sukni, oraz w degustacjach. Zajmuję się całą logistyką przyjęcia. Opiekuję się Waszymi gośćmi. Negocjuję umowy, pośredniczę i rozliczam, a w dniu ślubu koordynuję pracę wszystkich podwykonawców i dbam o to, żeby nikt i nic nie zakłóciło Waszego szczęścia i spokoju. Wybierając tę opcję, możecie czerpać pełnię radości z przygotowań.

dekoracja-sal-weselnych-4294952070-4_3

Częściowa organizacja ślubu i wesela

Pomagam Wam we wszystkim, w czym potrzebujecie mojej pomocy. Pakiet tworzony jest indywidualnie, w zależności od tego, co jeszcze pozostało do zrobienia. Stworzymy też wspólnie scenariusz pozostałych przygotowań i dnia ślubu, którego realizacji – jeśli zdecydujecie się i na to – przypilnuję wszystkiego podczas koordynacji.

Koordynacja dnia ślubu i wesela

Jeśli zorganizowaliście Wasz ślub samodzielnie, ale w tym dniu chcecie cieszyć się każdym jego momentem, powierzenie mi koordynacji będzie idealnym rozwiązaniem. Wspólnie opracujemy scenariusz przebiegu uroczystości i przyjęcia, skontaktuję się z wybranymi przez Was usługodawcami, przekażę im stworzony przez nas plan, a w dniu ślubu przypilnuję, żeby wszystko poszło tak jak to zaplanowaliśmy. W miejscu ceremonii/przyjęcia jestem obecna już od początku montaży (zdarza się, że rozpoczynają się już parę dni przed ślubem), podczas całego przyjęcia, do późnych godzin nocnych (to kwestia do ustalenia, najczęściej do wydania ostatniego posiłku. Z moją pomocą będziecie mogli czerpać z dnia Waszego ślubu wszystko to co najlepsze!
Wedding reception table setting
women standing side-by-side on street during daytime

Organizacja przyjęć

Urodziny? Baby shower? Wieczór panieński? Chrzciny? Rocznica? Każda okazja, która jest dla Was ważna, jest godna celebrowania! Zadbam o jej piękną oprawę. Zaplanuję, przygotuję i dopilnuję, żeby wyszło dokładnie tak, jak marzyliście. Znajdę miejsce, zorganizuję logistykę, catering, atrakcje. Dopilnuję szczegółów, które zachwycą Waszych gości.

Konsultacje organizacyjne

Jeśli nie macie problemu ze zorganizowaniem ślubu samodzielnie, jednak potrzebujecie porady, polecenia usługodawcy, podwykonawcy, konsultacji umowy, dopięcia paru szczegółów, stworzenia koncepcji dekoracji, harmonogramu przygotowań, scenariusza dnia ślubu czy jakiejkolwiek innej pomocy – jestem do Waszej dyspozycji. Razem na pewno stworzymy doskonały plan Waszego dnia.
flat lay photography of turned-on silver iPad beside Apple Pencil